امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

جعبه ابزار مشاور کسب و کار

کانال تلگرام امکان امکان
 کارگاه آموزشی جعبه ابزار مشاور کسب و کار

در این عصر از تاریخ که ما در آن روزگار می‌گذرانیم، پولدار شدن مهم‌ترین دلیل عمده کسانی است که درس می خوانند، یا دوره آموزشی خاصی را می گذرانند و یا تصمیم به ادامه تحصیل یا تغییر رشته گرفته اند. در دهه های گذشته پزشک یا مهندس شدن، آرزوی بسیاری از افراد بود چراکه رشته ای همچون پزشکی، بشدت پولساز و دارای جایگاه اجتماعی مناسبی بود اما با رشد تکنولوژی و نیاز بشر به رشته های شاخه علوم انسانی امروزه مهندسی و پزشکی جزو رشته‌های پردرآمد در ایران به حساب نمی‌آیند چراکه سطح درآمد یک شغل با سختی ها و زمانهایی که برای آن خرج می شود سنجیده می شود بنابراین مشاغلی همچون مشاوره مدیریتی یا مشاوره کسب و کار در ایران نیز همچون کشورهای توسعه یافته به جایگاه رفیع خود دست یافته است و امروزه جز پولسازترین مشاغل محسوب می شوند.

این رشته نه تنها پولساز است بلکه جذاب و پرانرژی است. وقتی می توانید حال یک کسب و کار را خوب کنید، وقتی موجب توسعه یک کسب و کار می شوید، وقتی به یک مدیر کمک می کنید تا بتواند مسایل و مشکلات پیرامونش را حل کند و بالاخره وقتی باعث رونق اقتصادی و جلوگیری از تعدیل نیروهای انسانی می شوید، انرژی خوبی را از محیط  دریافت می کنید که موجب دوچندان شدن رضایت شما از کارتان می شود.

چندین سال پیش، زمانی که پرتکرارترین و جنجالی ترین سوال کودکی یعنی همان جمله طلایی که: درآینده می‌خواهی چکاره شوی؟  از ما پرسیده می‌شد، دلمان غنج می‌رفت و علایق‌مان را با هیجان بازگو می‌کردیم. یک نقاش زبردست، نویسنده‌ای پرمخاطب، خلبانی ماهر، مهندس یا دکتر پنجه طلا و… تمام آن چیزهایی بود که به ذهنمان می رسید، علایقی که شاید در بزرگسالی به هیچکدام از آنها دست نیافتیم.

اگرچه آن روزها در ذهن‌مان علایق بزرگی جای داشت اما حالا مهم‌ترین دلیلی که جوانان یا همان کودکان روزهای گذشته را به دانشگاه و کلاس‌های درس می‌کشاند، گرفتن مدرک و پولدارشدن است، نه علایقی که در کودکی به جست‌وجوی آنها حتی با بازی نقش آن، دل خوش بودند.

 

آشنایی بیشتر با علی شیخ زاده (256 دانلود ها)

این بار نیز همچون گذشته با یک فرآیند اموزشی و براساس نیاز بازار تصمیم گرفته ایم یک دوره تکرار ناشدنی و خاص را برگزار کنیم تا به سرعت شما را توانمند و جعبه ابزار طلایی موفقیت در ارایه مشاوره به کسب و کارها و مدیران را در اختیار شما قرار دهد تا ضمن درآمدزایی، دارای یک شغل حرفه ای و با پرستیژ شوید.

مشاورین مدیریت، خوب حرف می زنند، سخنرانان خوبی هستند، توانایی حل مسایل را به صورت کوانتومی دارند، بن بست برایشان بی مفهوم است و هر روز دانش خود را بیش از دیروز ارتقا می دهند و همواره با هدف کمک به کسب و کارهای مختلف به تجربیات ارزشمند خود می افزایند.

دکتر علی شیخ زاده، ده سال تجربه و تخصص حرفه ای خود در حوزه مشاوره کسب و کار و تجربه زیسته اش در مسیر ارایه خدمات به بیش از ۲۰۰ کمپانی مختلف داخلی و خارجی را در یک دوره کارگاهی فشرده که دو ماه زمان خواهد برد تحت عنوان: جعبه ابزار مشاور کسب و کار تقدیم علاقمندان می نماید.

حضور در این دوره مستلزم تایید مدرس و مربی است چراکه هر فردی با هر سطح دانش و تخصصی نمی تواند در این دوره حضور یابد و در نتیجه پس از اتمام کارگاه بتواند از دانش و تجربیات اکتسابی بهره کافی ببرد.

پس از اتمام دوره شما با موردهای عینی و آزمون شده، بارها و بارها مواجه می شوید و کسب تجربه می کنید. شما خواهید آموخت که با کلاینت های آتی خود چگونه شرط اول را قرارداد  توافق کنید، تعهدی که می گوید:  بنا به عقیده ما، شرط درمان، باور درمانگر است.

این دوره از شما یک مشاور حرفه ای می سازد تا همچون سایر مشاورین کارآمد، عالی بدرخشید و پروژه های خوب را به نام خود ثبت کنید.

اولین گام برای مصاحبه فنی اولیه  تکمیل فرم رزرو است که در ادامه این مطلب آمده است اما باید توجه کنید که تکمیل این فرم به منزله تایید شما و حضورتان در دوره نیست.

هزینه دوره و جزییات اجرایی آن پس از قبولی شما در آزمون مصاحبه ای اعلام می گردد.

برای حضور در این دوره به موارد ذیل نیاز خواهید داشت:

۱- اراده و انگیزه لازم

۲- اعتماد به نفس

۳- یک دفتر ۱۰۰ برگ

۴- یک مداد و نَه خودکار

۵- لب تاپ یا تبلت

۶- میل به پولسازی

۷- وقت کافی

مکان: تهران / طول دوره ۲ الی ۳ ماه / با گواهینامه فنی از هلدینگ / پکیج کتاب / ارایه نمونه فرم ها و ابزارهای کاربردی یک مشاور

آشنایی بیشتر با علی شیخ زاده (256 دانلود ها)

 

فرم رزرو و ثبت نام کارگاه جعبه ابزار مشاوره مدیریت

لطفا فارسی تایپ کنید.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

بازدیدها: 224

2+