هلدینگ اقتصادی امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

خبرگزاری نامحدود

کانال تلگرام امکان هلدینگ اقتصادی امکان

پایگاه علمی و خبری نامحدود

پایگاه علمی و خبری نامحدود وابسته به مجموعه اقتصادی امکان و موسسه فرهنگی، هنری و آموزشی بنیان علمی سفیر خاورمیانه با هدف توسعه آگاهی و دانش علوم مدیریتی، اقتصادی، اجتماعی و مباحث فرهنگی در سال 1395 در راستای امور انتشاراتی و مطبوعاتی سبز (فاقد کاغذ) و با حمایت از محیط زیست، پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

تیم متخصصین نامحدود، در حوزه های علوم اجتماعی، مدیریتی، اقتصادی و هنجارها و ناهنجاریهای جامعه اقدام به تولید محتوای تصویری، آوایی و نوشتاری می نماید تا به حداقل مسوولیت های اجتماعی خویش عمل نماید. برترین نقطه تمرکز نامحدود به تولید محتوایی یکتا، منحصر بفرد و ویژه منطبق بر نیازهای جامعه است که توسط کارشناسان خبره و کارآزموده تدوین می گردد.

هر روزتان را با مطالعه نامحدود آغاز تا صاحب دستاوردهای نامحدود شوید

  • پایگاه علمی و خبری نامحدود – تحت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و منطبق بر قوانین مطبوعاتی کشور بر روی دامنه www.namahdoud.ir فعالیت می نماید.
0