امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

گامی برای ارتقای توانمندیهای مدیریتی

کانال تلگرام امکان امکان

کارگاه مهارت های آموختنی مدیران

این کارگاه آموزشی یک دوره کاملا مهارتی بوده و شامل عموم مفاهیم مدیریتی می باشد که می تواند به شما در حوزه های مختلفی همچون:

مکاتبات مدیریتی، تصمیم گیری، استخدام، رهبری کردن، تیم سازی، مطالعه، مدیریت دانش، نظام آراستگی، بحران، ریسک، تدوین برنامه جامع بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی، فروش، مطالعات بازار، تولید، ساختار سازمانی، طرح طبقه بندی مشاغل و دنیایی الگوی جدید و‌کاربردی، کمک کند.

با مربیگری: استاد علی شیخ زاده

طول دوره دو‌ ماه و‌ حداکثر ۱۵ جلسه خواهد بود که میزان ساعت هر کلاس متغیر بین ۲ تا ۵ ساعت تنظیم می شود.

بصورت کارگاهی و با ظرفیت هرکارگاه شش نفر میزبانتان هستیم.

شهریه هر نفر بصورت انفرادی ۶ میلیون تومان و‌ بصورت گروهی هر نفر ۵ میلیون تومان است.

شما می تونید از طریق فرم ذیل، رزرو خودتان را انجام و برای قطعیت حضورتان پس از دریافت فرم ها و تماس همکاران ما اعلام نظر کنید.

رزرو به معنای ثبت نام نیست و پس از پرداخت شهریه و تاییدیه دانشپذیر قطعی تلقی می شود. همچنین شروع هر کد یک هفته پس از ثبت نام تمامی اعضای آن کد می باشد.

در پایان دوره دو‌ گواهینامه معتبر دو زبانه از امکان و تندیس مدیران مهارت دیده نیز تقدیم همراهان گرامی خواهد شد.

نکته جذاب دیگر این دوره چاپ رسمی کتاب با مجوز و شابک و همچنین با مراسم رونمایی ویژه هر گروه است که در تیراژ ۵۰۰ جلد چاپ و بین اعضا توزیع تا به عنوان رزومه تالیفی خود ارایه نمایند.

این کتاب حاصل نوشته های شما خواهد بود که طی دوره با منتوری دکتر شیخ زاده، موفق خواهید شد نسبت به تالیف آن اقدام نمایید. هر کتاب متعلق به ۶ نویسنده و با مجوز رسمی به نام خودشان به صورت حرفه ای چاپ می شود. این کتاب یک رزومه و یک دستاورد مهم برای علاقمندان و حاضرین در دوره ها می باشد.

محل برگزاری کارگاه در شهر تهران است.

 

فرم رزرو و ثبت نام اولیه کارگاه مهارت آموزی مدیران

لطفا فارسی تایپ کنید.

شما می توانید انفرادی یا گروهی مشارکت کنید. مشارکت گروهی مشمول امتیازاتی است.

چون شما ثبت نام گروهی را در ابتدای این فرم انتخاب کرده اید لازم است در این قسمت، نام و نام خانوادگی هم گروهی های خود را بصورت جداگانه و هر نفر در یک خط درج کنید.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 

بازدیدها: 265

3+