امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

چگونه-در-محیط-کار-حرفه-ای-بنظر-برسیم-قسمت-چهارم-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان
0

چگونه در محیط کار حرفه ای به نظر برسیم؟(قسمت چهارم) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

29 دی 1398  .  6 بازدید

تعهد کاری مقوله ای است که از وقتی پا به عرصه اجتماع می‌گذاریم، مدام لزوم وجود و پایبندی به آن را شنیده‌ایم. همیشه همه افراد دیگران را ترغیب می‌کنند که تعهداتی برای خودشان داشته باشند و به تعهدات فردی و اجتماعی با پایبندی خود، احترام بگذارند.

تعهد یعنی اینکه به وعده‌ای که می‌دهیم پایبند باشیم. پس باید وعده‌ای در کار باشد تا ما با پایبند نشان دادن خود نسبت به آن، خودمان را فردی متعهد معرفی کنیم. میزان تعهد ما، توسط توانایی ما در اجرای آنچه بدان ملزم شده‌ایم یا خود را ملزم به آن کرده‌ایم نشان داده می‌شود.

ادامه
چگونه-در-محیط-کار-حرفه-ای-بنظر-برسیم-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان
1+

چگونه در محیط کار حرفه ای به نظر برسیم؟(قسمت دوم) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

23 دی 1398  .  37 بازدید

این رفتار، سطح اخلاق حرفه‌ای شما را در شرکت ارتقا می دهد، اما تا وقتی دانش خود را با اطرافیان در میان نگذارید، کار شما ناتمام است. باید الگوی خوبی از خود ارائه دهید و از طریق آن دیگران را هدایت کنید. حرفه‌ای بودن یعنی در زندگی خود چه در محل کار و چه بیرون آن، عبرت و الگوی دیگران باشید.
الگوی خوب بودن شامل رفتارها، مهارت‌ها و نگرش‌های بسیاری است. زمانی که باید تصمیم بگیرید که کدام یک را انتخاب کنید، نخست افرادی را در نظر بگیرید که در گذشته آنها را تحسین می‌کردید.

ادامه
https://www.emkanco.com/greencontent/uploads/2020/01/چگونه-در-محیط-کار-حرفه-ای-بنظر-برسیم-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان.jpg
0

چگونه در محیط کار حرفه ای به نظر برسیم؟(قسمت اول) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

22 دی 1398  .  45 بازدید

در هر شغلی از شما انتظار می‌رود که متناسب با توانایی‌های تان حرفه‌ای عمل کنید. پیروی از هنجارهای حرفه‌ای باعث موفقیت، جلب حمایت و همکاری دیگران، ارتقاء شغلی می‌شود. در مقابل رفتار غیر حرفه‌ای باعث شکست در آموزش، قراردادها و پیشرفت می‌شود.

ادامه
مراحل-برندسازی-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان
1+

مراحل برندسازی | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

17 دی 1398  .  41 بازدید

برند مجموعه‌ای از وعده‌هاست. شما برندتان را از طریق ایجاد اعتماد به یک وعدهٔ خاص می‌سازید. وعدهٔ شما نشان‌دهندۀ این است چه کسی هستید، چه وعده‌ای داده‌اید و چه مزایای منحصربه‌فرد و معناداری ارائه می‌کنید. شما برند خود را طبق اطلاعاتی که مردم از هر بار ارتباط بانام، پیام یا سازمان شما به‌دست می‌آورند، می‌سازید. فرق نمی‌کند این ارتباط از طریق جست‌وجوی اینترنتی، وب‌سایت شما، رسانه‌های جمعی، تبلیغات، شهرت، سخن دیگران، تجربهٔ خرید، خدمات مشتریان، صدور صورتحساب و یا هر راه دیگری باشد؛ تمامی این موارد بر ادراک افراد از برند تأثیر گذار است. برند در ذهن مشتری زندگی می کند. برند سازی فرایند ایجاد باورها و ادراک مطلوب و مورد نظر شما ، در ذهن مشتری است.

ادامه
0

محیطی شاد و بدون استرس در محل کار | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

14 دی 1398  .  34 بازدید

استرس محیط کار یک اپیدمی فراگیر در جامعه ی مدرن است. بیش از یک سوم کارگران آمریکایی از استرس های مزمن موجود در محیط کار رنج می برند. تخمین زده شده که استرس هزینه های زیادی را معادل 300 میلیارد دلار به علت اتلاف ساعات کاری و هزینه های پزشکی به تجارت آمریکا وارد نموده است. واضح است که اگر از استرس کاری رنج ببرید کم کم از کارتان فاصله می گیرید و دلزده خواهید شد.

ادامه
0

اهمیت و هویت بصری در کسب و کار (قسمت دوم: رنگ سازمانی) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

14 دی 1398  .  36 بازدید

رنگ ها در زندگی روزمره ما حضور قابل توجهی دارند و می توان گفت بدون وجود رنگ، زندگی کسالت آور و افسرده کننده می شود. اما آیا می دانستید که رنگ ها در برندسازی نیز تاثیر غیر قابل انکاری دارند؟ به بیان دیگر، در صورتی که انتخاب رنگ سازمانی به شکل صحیح و اصولی انجام شود، می تواند در پیشرفت یک کسب و کار تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

ادامه
0

اهمیت هویت بصری در کسب و کار (قسمت اول : لوگو) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

1 دی 1398  .  45 بازدید

لوگوها یک جنبه مهم در بازاریابی کسب و کار هستند. لوگو همانطور که نماینده ی گرافیکی شرکت است، یک نام تجاری را به یک برند تبدیل می کند و تنها نماینده شرکت در بازار هدف می شود. به همین دلیل، لوگویی که خوب طراحی شده، بخش مهمی از استراتژی بازاریابی کلی هر شرکت است. اهمیت لوگو به این منظور است که توسط آن نام برند را بشناسیم و آن را به خاطر بسپاریم. یک محصول بدون لوگو، قطعاً ناپدید می‌شود. شما بدون یک لوگو نمی‌توانید واقعاً یک برند باشید.

ادامه
1+

تاثیر زبان بدن در کسب و کار | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

24 آذر 1398  .  113 بازدید

زبان بدن یعنی سیگنال های غیرکلامی که برای برقراری ارتباط با یکدیگر از آن ها استفاده می کنیم. این سیگنال های غیرکلامی بخش بزرگی از ارتباط های روزمره ما را تشکیل می دهند. از حالت های صورت گرفته تا حرکات بدن، چیزهایی که بیان نمی شوند همچنان اطلاعات زیادی را انتقال می دهند. بدون شک هیچکس نمی تواند نقش زبان بدن در کسب و کار را انکار کند؛ فرقی نمی کند کارآفرین، کارمند و یا مدیر یک شرکت باشید؛ یادگیری نکات و تکنیک های زبان بدن، از شما فردی موفق می سازد.

ادامه
1+

چقدر از اصول مشتری مداری آگاهی داریم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

19 آذر 1398  .  71 بازدید

در تجارت نوین عبارت((همیشه حق با مشتری است )) به صورت یک شعار در آمده است، نیازها و خواست های مشتریان به عنوان یک اصل اساسی در تولید کالاها و خدمات مطرح شده ورضایت مشتری به عنوان نقطه تمرکز سازمانها مورد توجه جدی قرار گرفته است.
در شرایط امروز اغلب کسب و کارها پیرامون مشتری مداری، رویکرد خود را بیشتر به حفظ و نگهداری مشتریان فعلی بسط داده و جذب مشتریان جدید را در اولویت بعدی قرار می دهند.

ادامه