امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

0

پست مهمان چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

17 فروردین 1399  .  3 بازدید

محتواهایی که در یک وب سایت منتشر می‌شوند، در واقع یک پست هستند. در این رابطه، هر پست می‌تواند محتوای گوناگونی اعم از نوشتار، تصویر، ویدئو و یا فایل صوتی و غیره، داشته باشد. تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت کار بسیار مشکلی است. معمولاً اکثر وب سایت‌ها به خصوص وب سایت‌های معتبر، از تولید کنندگان محتوا و یا نویسندگان به منظور تولید و انتشار محتوای باکیفیت استفاده می‌کنند. همچنین، وب سایت‌های معتبری که روی پست‌هایی با محتوای تصاویر تمرکز دارند، غالباً از گرافیست‌های متخصص به منظور تولید محتوا کمک می‌گیرند. در واقع، بدون وجود محتوای باکیفیت هیچ سایتی پیشرفت نمی‌کند.

ادامه
0

کارشناس تولید محتوا کیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

16 فروردین 1399  .  7 بازدید

کارشناس تولید محتوا عنوان شغلی جدیدی است که به تازگی در میان آگهی‌های استخدام شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی دیده می‌شود.
اغلب شرکت‌های بزرگ به تولیدکنندگان محتوا دستمزدهای خوبی پرداخت می‌کنند و این افراد نقش مهمی در پیشبرد برنامه‌های بازاریابی کسب و کارها در اینترنت ایفا می‌کنند.
اخیرا نیز مجموعه‌هایی راه‌اندازی شده‌اند که به شرکت‌ها خدمات تولید محتوا ارائه می‌کنند. آن‌ها نیز با توجه به حجم بالای سفارش‌هایی که دارند، به افرادی به عنوان کارشناس تولید محتوا به صورت استخدامی یا پاره‌وقت نیازمند هستند.

ادامه
0

کپی رایتر کیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

14 فروردین 1399  .  7 بازدید

یک کپی‌ رایتر کسی است که علاوه بر داشتن تخصص در زبان، با انواع روش‌های فروش و بازاریابی هم آشنا باشد و از این علم برای نگارش متون در وب‌سایت، کاتالوگ و بروشور، شعارها , ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و آگهی‌های تبلیغاتی، و به‌طور کلی اطلاع‌رسانی و تبلیغ کالا، خدمات و یا رویدادها استفاده می‌کند. آشنایی با فرهنگ مردم جامعه و آگاهی از شرایط و تحولات اجتماعی نیز از دیگر نکاتی است که یک کپی‌رایتر بایدبرای به دست آوردن نتایج بهتر درنظر بگیرد. کپی رایتر باید علاوه آشنایی با هنر نویسندگی،‌ از تکنیک‌های بازاریابی و فروش هم آگاهی داشته باشد و این تکنیک ها را برای گرفتن نتایج بهتر به کار ببندد.

ادامه
0

ارز دیجیتال چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

12 فروردین 1399  .  10 بازدید

این روزها مدام از ارزهای دیجیتالی صحبت می‌شود. اما با وجود شهرتی که پیدا کرده‌اند هنوز هم عده زیادی از افراد دقیقا نمی‌دانند که منظور از ارز دیجیتال چیست و این ارزها دقیقا چه کاربردی در دنیای امروز دارند. ارزهای دیجیتالی در حقیقت ارزهایی هستند که با پروتکل‌های رمزگذاری‌شده طراحی می‌شوند و هدف‌شان کاهش تقلب و ممانعت از جعل و کلاه‌برداری ارزی است.
ارز دیجیتال CryptoCurrency یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن و غیرمتمرکز بودن طراحی شده اند.

ادامه
0

چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

10 فروردین 1399  .  14 بازدید

کسب درآمد از اینترنت به درآمدی گفته می‌شود که شما به هر طریقی از دنیای اینترنت بدست آورید.
ولی مورد مهم این است که کسب درآمد از اینترنت باید به شکل پایدار و توسعه مند باشد.
یعنی با گذشت زمان و افزایش دانش تخصصی شما باید بتوانید درآمد خود را از راه اینترنت توسعه و افزایش دهید .
به طور کلی اگر دنیای اینترنت را همانند دنیای فیزیکی تصور کنید : در دنیای فیزیکی شما برای کسب درآمد باید ارائه دهنده محصول و خدماتی باشید و برای ارائه محصول و خدمات خود باید جایگاهی داشته باشید که به طور کلی می توان گفت که شما یا باید صاحب مغازه باشید یا صاحب یک شرکت و اگر دست به تولید در یکی از صنعت های موجود بزنید باید صاحب تولیدی و یا یک کارخانه باشید همانطور که همه ما میدانیم راه اندازی یک کارگاه تولیدی می تواند هزینه های بسیار زیادی را برای ما داشته باشد .

ادامه
0

تبلیغات محیطی چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

7 فروردین 1399  .  18 بازدید

شاید بار ها در طول روز در مکان های مختلف شهر، انواع تبلیغات محیطی را مشاهده می کنید که ممکن است بسیاری از آن ها شما را به خود جذب نماید و یا برخی دیگر ممکن است بدون خلاقیت خاصی بوده و حتی شما را مجذوب نکند که متن آن ها را بخوانید.
هدف اصلی هر شرکتی، فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می دهد. برای رسیدن به این هدف ممکن است هر شرکت از روش های مختلفی برای شناسایی و فروش محصولات خود استفاده نماید.
یکی از مناسب ترین این روش ها تبلیغات محیطی است که با توجه به گستردگی سطح فروش و خدمات شرکت های مختلف در بازار های داخلی و یا خارجی می تواند تاثیرگذاری مناسب برای آگاهی مشتریان از خدمات و محصولات این شرکت ها به آنها ارائه دهد.

ادامه
0

زبان بدن دیجیتالی مشتریان چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

5 فروردین 1399  .  16 بازدید

زبان بدن دیجیتالی کم کم در ادبیات مشتری مداری دیجیتالی جا می افتد و توجه بسیاری را به خود جلب می کند. زبان بدن دیجیتالی به مجموعه فعالیتهایی گفته می شود که مشتری ها به طور آنلاین و در فضای برخط و مجازی انجام می‌دهند که شامل کارهای مختلفی نظیر مشاهده صفحات وب سایت تا کلیک روی فرم های مختلف می‌شود. عموما مشتری در فضای مجازی هویت خود را پنهان می‌کند اما هر رفتاری که نشان می‌دهد و هر کلیکی که می‌کند اطلاعات مهم و حیاتی درباره علاقمندی ها و احساسات او در اختیار شما می‌گذارد. از این رو لازم است که حتما زبان بدن دیجیتالی مشتریان را بفهمید.

ادامه
0

ایده هایی برای کسب و کار تبلیغاتی | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

4 فروردین 1399  .  22 بازدید

شناخت بازار در پیدا کردن یک کسب و کار تبلیغاتی پر سود و عالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.باید تحلیلگران اندازه بازار تبلیغاتی را بشناسند تا بتوانند هزینه های مختلف را برآورد کنند.

طبق تحقیقات انجام شده پیش بینی می شود درآمد حاصل از تبلیغات در جهان تا سال ۲۰۱۹ افزایش بسیار چشمگیری خواهد داشت و هزینه‌های جهانی که برای تبلیغات صرف می‌شود نیز رقم بسیار بالایی خواهد بود.

ادامه
1+

چگونه کمال گرایی را درمان کنیم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

2 فروردین 1399  .  35 بازدید

برای آنکه دریابیم درمان کمال گرایی چیست در ابتدا باید با کمال گرایی آشنا شویم. کمال گرایی اگرچه در نگاه اول امری مثبت به‌نظر می‌رسد، ولکن با توجه به نتایج منفی آن، مانند اضطراب، افسردگی، اختلال خوردن، تیک و وسواس موکنی و …، در زندگی افراد باید بین پیشرفت‌گرایی که امری مثبت می‌باشد با کمال گرایی تمایز قایل شد. افراد کمال گرا در همه جا و همیشه بدون در نظر گرفتن شرایط خود، دیگران و محیط، خواهان کسب بهترین عملکرد می‌باشند.

ادامه
0

هدف از تولید محتوا چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

29 اسفند 1398  .  21 بازدید

آیا تا کنون از خودتان پرسیده اید هدف از تولید محتوا چیست و چرا امروزه اکثر کسب و کار ها و برند های شخصی و سازمانی محتوا تولید می کنند؟ آیا شما از آن دسته کسب و کارها هاو یا افرادی هستید که بدون توجه به هدف، محتوا تولید می کنند؟ اگر اینطور باشد باید خدمتتان عرض کنم که وقتی هدفی درکار نباشد، دیر یا زود به مشکل بر می خورید. سعی دارم با چند مثال اهمیت تعیین هدف از تولید محتوا را برای شما بگویم.

ادامه