هلدینگ اقتصادی امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

3+

چرا باید کالای ایرانی نخریم!

4 فروردین 1397  .  109 بازدید

٤٠ سال حمايت از صنعت خودرو با شعارهاي جهاني و فراملي، اثبات كرد كه نه اراده اي است براي بهبود روند و نه تواني! بايد بپذيريم كه در طراحي محصول يا به عبارتي يك گام عقب تر، در تحقيق و توسعه و تشكيل نهادهاي دانش بنياني بشدت ضعيف هستيم. ما بيش از آن كه توليد كننده باشيم، مونتاژ كننده و كپي كار هستيم و ماداميكه اين مشكل مرتفع نگردد به مثابه آب در هاوان كوفتن عمل كرده ايم.

ادامه
1+

افرادی موفقی که با زود از خواب بیدار شدن داستان‌های موفقیت برای خود ساختند.

28 اسفند 1396  .  49 بازدید

ما در طول زندگی‌مان همیشه از دیگران شنیده‌ایم که "سحرخیز باش تا کامروا شوی"، اما این مثل قدیمی تا چه حد صدق می‌کند؟ آیا سحرخیز بودن و صبح زود بیدار شدن می‌تواند در موفقیت ما موثر باشد؟ در ادامه برای آشنایی با عادت صبحگاهی افراد موفق با امکان همراه باشید.

ادامه
0

برای اینکه کارآفرینی موفق باشید باید این 6 نکته را مد نظر قرار دهید

29 اسفند 1396  .  32 بازدید

روشهایی که از تجربیات مدیران موفق و کارکشته بدست آمده‌اند شما را در این راه یاری خواهند کرد. این یک مقاله‌ی کاربردی در زمینه‌ی کارآفرینی است که از تجربیات آقای «کونال سود»، بدست آمده است. کونال سود بنیانگذار و مدیر شرکت «نووِس» میباشد. این یک مقاله‌ی کاربردی در زمینه‌ی کارآفرینی است که از تجربیات آقای «کونال سود»، بدست آمده است. کونال سود بنیانگذار و مدیر شرکت «نووِس» میباشد. او در مسائل اجتماعی و تأثیرگذاشتن بر افراد مقابلش و همچنین رهبریِ یک گروه، متخصص است. او یک نویسنده هم هست و در حال حاضر درحال نوشتن کتابی با عنوان «شادیِ افزایشی» است. در ادامه با امکان همراه باشید.

ادامه
0

چگونه شرکت شما با خلاقیت و نوآوری در دسته موفق‌ترین‌ها قرار می‌ گیرد؟

26 اسفند 1396  .  32 بازدید

شرکت‌هایی که در دسته‌ی موفق‌ترین‌ها قرار می‌گیرند، معمولا در زمره‌ی خلاق‌ترین‌ و نوآورترین‌ها نیز جای می‌گیرند. این کسب‌وکارها از کار دیگران الگوبرداری نمی‌کنند، اما ممکن است از ایده‌های نوآورانه‌ی دیگران مانند سکوی پرتابی به‌سوی خلق محصول، خدمت یا کاربردی بی‌مانند بهره بگیرند. این شرکت‌ها ترجیح می‌دهند به‌جای رقابت با رقبا خودشان را از آنها متمایز کنند. اگر متوجه کپی‌برداری دیگران از خودشان شوند، محصولی نو و بهتر خلق می‌کنند. به‌عبارت دیگر آنها از قابلیت خلاقیت و نوآوری برای دست‌يابی به موفقیت بلندمدت بهره می‌گیرند.

ادامه
1+

دنیای مجازی و چگونگی به دست آوردن درآمد

23 اسفند 1396  .  39 بازدید

امروزه هر فردی به اینترنت و فضای مجازی دسترسی دارد و می تواند از طریق آن کسب درآمد کند. برای این منظور باید بتوانید مهارت‌های خود را شناسایی کنید و با کمی تلاش درآمد خود را بالا ببرید. با امکان همراه باشید تا به شما بگوییم چطور از دنیای مجازی کسب درآمد کنید.

اخیراً افراد زیادی خود را با وسایل دیجیتالی در دنیای مجازی سرگرم می کنند. شاید بتوان لپ تاپ و موبایل را میز کار و وسیله کسب درآمد خیلی‌ها دانست. البته روز به روز به تعداد این افراد افزوده می شود.

ادامه
2+

بن بست کارافزارها (APP)

24 اسفند 1396  .  35 بازدید

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور نسل جدید جویای نام و صاحب کسب و کار در کشورمان که متولدین دهه هفتاد و هشتاد هجری شمسی را شامل می شوند، تب و تاب تولد کسب و کارهای ساده ی مبتنی بر وب و IT به شدت جای خود را در جامعه باز کرد.

این جریان آنقدر نو ظهور و یکباره بر ما تحمیل شد که نفهمیدیم فرهنگ صحیح بهره مندی از آن چیست؟کارافزارها یا همان اپلیکیشن های موبایلی پدیده ای هستند که در دهه اخیر ضمن سودآوری های بسیار بالا، ارزش افزوده چشمگیری را کسب و سهامداران خارجی و داخلی بسیار قدرتمند از بانکها گرفته تا اپراتورهای تلفن همراه را جذب خود کرده اند که ارزش برخی از این استارتاپ ها از چند ده میلیارد تومان نیز گذشته است. شاید تولد سایت نمایش آگهی ایستگاه www.istgah.com در اوایل دهه 80، رواج کسب و کارهای اینترنتی Pay Per click و کسب درآمدهای مجازی در بستر اینترنت نسل اول (Dial-Up) و پس از آن ها ظهور پدیده ای تحت عنوان دیجی کالا (Digikala.com) و آپارات (Aparat.com) را بتوان پیش قراولان این حوزه نامید اما چیزی که بیش از هر مطلبی بیم آن را می رود که این فضا تب و تاب خود را از دست دهد، بی ربط و ناکارآمد بودن برخی از این کارافزارها (Application) می باشد.

ادامه
2+

چندین عامل که باعث می شود در تصمیماتتان دچار تردید شوید

22 اسفند 1396  .  38 بازدید

ما هر روز و هر ساعت و حتی هر ثانیه باید تصمیم بگیریم. تصمیم گیری بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی بشر است. تصمیم‌گیری‌ها، تجربه‌ها، خاطره‌ها و زندگی ما را می‌سازند. اما گاهی عواملی موجب تردید در تصمیم گیری می‌شوند. ترس و تردید در تصمیم‌ گیری باعث می‌شود که توانایی تفکر منطقی را از دست بدهیم. برای مقابله با ترس هایی که فقط مانع رشد و پیشرفت می‌شوند، باید چه کرد؟ در ادامه، عواملی که باعث تردید در تصمیم گیری می‌شوند، عنوان شده‌اند. با ما همراه باشید.

ادامه
0

اشتباهات مصاحبه کنندگان شغل براساس تحقیقات دانشمندان

21 اسفند 1396  .  41 بازدید

به دنبال یک شغل بودن هرگز کار آسانی نیست. نامزدها ماه‌ها را صرف فرستادن رزومه کاری و برقراری تماس با دیگران می‌کنند تا به موقعیت مناسبی برسند، اغلب اوقات مصاحبه‌های زیادی را انجام می‌دهند؛ اما کسانی که به دنبال شغل هستند تنها کسانی نیستند که این روند را دردناک می‌یابند. بسیاری از کارآفرینان و نمایندگان منابع انسانی از استخدام کردن هراسان هستند زیرا آن‌ها می‌دانند که کار سختی است.

ادامه
2+

همکاری در فروش

20 اسفند 1396  .  44 بازدید

صاحبان کسب و کار همواره دغدغه‌ی فروش محصولات‌شان را دارند. چرا که بدون فروش موفق، تمام هزینه‌های طراحی، تأمین مواد اولیه، تولید، نگهداری و انبار محصولات‌شان به هدر خواهد رفت. به همین منظور صاحبان کسب‌وکار علاوه بر کانال‌های فروش خود که به‌صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط است؛ از سیستم‌های همکاری در فروش یا affiliate marketing هم استفاده می‌کنند. اما چه نوع همکاران، ناشران یا شرکایی وجود دارند که صاحبان کسب‌وکار می‌توانند برای تبلیغ و در نهایت فروش محصول یا خدمات خود با آنها کار کنند؟ پاسخ به این سؤال ساده نیست و با توجه به بزرگی شرکت، مشتریان و بازاری که در آن فعالیت دارند انتخاب‌شان می‌تواند کاملا متفاوت باشد.

ادامه
1+

با 31 روشی که باعث خراب شدن یک سخنرانی عالی می شود، آشنا شوید

4 فروردین 1397  .  27 بازدید

اگر یک ایده ی فوق‌العاده به درستی بیان نشود، ارزش خود را برای مخاطبان از دست خواهد داد. برخی کارها می تواند سخنرانی شما را خراب کند. در ادامه با امکان همراه باشید تا 31 روشی که باعث خراب کردن یک سخنرانی عالی می شود، به شما معرفی کنیم.

ادامه
1+

آشنایی با روش‌های مشتری یابی و چگونه قانع کردن مشتری برای خرید

17 اسفند 1396  .  53 بازدید

شاید سؤال بنیادینِ بسیاری از فروشندگان و نیروهای فروش شرکت‌ها این باشد که چگونه مشتری را قانع کنیم از ما خرید کند؟ در دنیای رقابتی امروزی، علاوه بر آشنایی با روش‌های مشتری یابی (پیدا کردن مشتری)، باید برای متقاعدسازی انواع مشتریان نیز برنامه داشته باشیم تا نظر آنها را جلب کنیم و در رقابت با سایرین پیروز شویم. بهره‌گیری از مهارت متقاعد کردن دیگران، به ما کمک می‌کند بتوانیم مشتری بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل کنیم. در این مقاله با آموختن ۱۵ راهکار بسیار ساده، یاد می‌گیریم چگونه مشتری را قانع کنیم و میزان فروش‌مان را بیشتر کنیم.

ادامه
صفحه 1 از 1912345...10...»