هلدینگ اقتصادی امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

موسسه فرهنگی هنری بنیان سفیر علمی خاورمیانه

کانال تلگرام امکان هلدینگ اقتصادی امکان

موسسه فرهنگی هنری بنیان سفیر علمی خاورمیانه

bonyan_mini

اصلاحات صفحه موسه:
در سال ۱۳۹۰ و با لطف پروردگار متعال، مجوز فعالیت این موسسه به صورت زیر مجموعه ای از هلدینگ اقتصادی امکان به صورت رسمی اخذ شد.

این موسسه بازوی اجرایی هلدینگ در مباحث مختلفی همچون برگزاری همایش، نمایشگاه و رویدادهای فرهنگی و هنری، برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی در موضوعات مختلف به شمار می آید.

در چهار سال اخیر که اوج فعالیت موسسه بوده فعالیت های چشمگیری  از جمله تدوین کتب در موضوعات مختلف، برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه بازاریابی ایرانی،

فعالیت در فضای مجازی در قالب پایگاه خبری نامحدود و همچنین حمایت معنوی از استارت آپ های ایرانی در قالب مسئولیت های اجتماعی به مرحله انجام رسیده است.

bonyan1_mini

بنیـان در لغــت به معنــای ریشــه و اساس اســت و طراحــی نماد
این موسسه با همین درون مایه ادبی و بهره گیری از نشانه های تاریخ کهن ایرانی، اسلامی صورت گرفته است.
طراحی ایـن نشـان  بـر پایه ی خشت که در ادبیات ایــران زمین نمادی از پایه و اساس هر ساخت و ساز است،

انجام پذیرفته و چینش آن با الهام از ساختار نوشتاری و قلم های تاریخی و همچنین نشانه های هنــری معماری ایرانــی و اسلامی طراحی شده است.

0