هلدینگ اقتصادی امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

0

لینکدین، ابزاری قدرتمند در موفقیت شغلی که باید روی آن سرمایه گذاری کرد

19 شهریور 1397  .  36 بازدید

استفانی سامونز، مدیر خبره برنامه ریزی مالی و مدیر ثروت در دالاس تگزاس روش استفاده از پروفایل لینکدین را به منظور رشد، پیشرفت کسب و کار و ایجاد شبکه‌ای از افراد مؤثر بر اساس تجربیات خود با ما به اشتراک می‌گذارد.
لینکدین با بیش از 277 میلیون کاربر، بزرگ‌ترین شبکه حرفه‌ای آنلاین در جهان است. 40 درصد از کاربران حداقل یک‌بار در روز آن را چک می‌کنند.
آیا شما لینکدین را به عنوان یک سایت مهم برای صرف وقت خود می‌بینید؟
برای اینکه لینکدین برای شما کارساز باشد، باید وقت خود را صرف ایجاد نفوذ و روابط کنید.
در ادامه پنج نکته که می‌تواند به شما در موفقیت با لینکدین کمک کند را معرفی خواهم کرد.
این راهنمایی‌ها بر اساس تجربیات شخصی من است و منجر به فرصت‌های فوق‌العاده‌ای برای رشد کسب و کارم در طول زمان شده‌اند. پیاده سازی این 5 نکته می‌تواند به شما برای دستاوردهای بیشتر در کسب و کارتان کمک کند.

ادامه
0

Outdoor Advertising Methods, Tactics, and Tips

4 شهریور 1397  .  18 بازدید

Also known as out-of-home (OOH) advertising, outdoor advertising is a broad term that describes any type of advertising that reaches the consumer when he or she is outside of the home. It really is that simple. It can be segregated into smaller segments (explained below), but when it comes down to it, if it's outside of the home, it's outdoor advertising.
Outdoor advertising is considered a mass-market medium, just like broadcast, radio, TV, and cinema advertising. For this reason, it is better utilized for broad messages, branding and support campaigns.
If you are looking to do an outdoor ad, whether as an agency or for your own brand, remember that it cannot do the heavy lifting. Any attempts to do so will usually lead to a very cluttered and confusing message, and with so little time to take in the ad, it will be wasted money. Once you start putting more than 10 words of copy on a billboard, for example, you are asking an awful lot of the consumer. Many are driving past at high speed. Many more are occupied with their mobile device. So, you have to choose wisely, and also take into account the digital me that can pair with the outdoor message.

ادامه
1+

روش ها، تاکتیک ها و نکات تبلیغات محیطی

4 شهریور 1397  .  96 بازدید

شما به عنوان یک مشتری و مصرف کننده کالا هر روزه باید تبلیغاتی را خارج از محیط خانه ببینید، اگرچه این روزها، جلب توجه مشتریان امری سخت و بسیار دشوار است. به واقع اگر در شهرهای بزرگی نظیر نیویورک و شیکاگو زندگی می‌کنید روزانه صدها مدل از این تبلیغات را خارج از خانه می‌بینید. اما درصد به خاطر داشتن و یادآوری این تبلیغات تقریبا صفر است، اما انجام این تبلیغات در جهت و راستای صحیح امری ضروری و لازم است که در غیر این صورت به راحتی تمام زحمات و هزینه ها از بین می‌رود.
همچنین دانستن واژه تبلیغات خارج از خانه و یا محیطی امری لازم است، این واژه به هرگونه تبلیغات گفته می‌شود که افراد خارج از محیط خانه به آن دسترسی دارند به همین سادگی، این نوع تبلیغات می‌تواند به بخش های کوچکتر تقسیم شود (که در ادامه گفته شده) اما زمانی به واژه تبلیغات خارج از خانه می‌رسیم آن را تبلیغات محیطی می‌نامیم.
بازار رسانه ای بخش اعظمی از این تبلیغات را شامل می‌شود مانند برادکست ها، رادیو و تلویزیون و سینما به همین دلیل، بهتر است برای انتقال پیام ها در حجم وسیع و گسترده، تبلیغ برند ها و کمپین های انتخاباتی از تبلیغات محیطی استفاده شود.

ادامه
2+

رنگ های برندها چه پیامی برای مخاطبین دارند؟

15 مرداد 1397  .  97 بازدید

معانی رنگ ها به فرهنگ، نژاد، جنسیت و حتی سن بستگی دارد. بنابراین برای یک رنـگ نمی شود معنی کلی در نظـر گرفت اما می شود از رنگ ها برای مشتریان خاص و مورد هدفتان استفاده کرد برای مثال، رنگ سفید در آمریکای شمالی مربوط به مراسمات عروسی و باعث برانگیخته شدن احساسات خوب و پاک میشود .در فرهنگ شرق، رنگ سفید علامت عذارای و مرگ است. صادرات لباس سفید عروس به چین هیچ وقت با موفقیت روبرو نمی شود.
رنگ ها میتوانند با رسومات فرهنگی ترکیب شوند. در جهان غرب، رنگ سبز و قرمز با کریسمس همراه است، و رنگ سیاه و نارنجی مربوط به جشن های هایوود است.
چندین شرکت با نام های تجاری بزرگ و پر آوازه با استفاده از رنگ ها شناخته شده هستند. برند تجاری IBM با آرم تجاری بزرگ و آبی، نشان دهنده ثبات و محافظه کاری این شرکت است. برند تجاری UPS با استفاده از رنگ قهوه ای نشان دهنده طول عمر و قابلیت اطمینان است. رنگ ها می توانند با محصولات تولید شده ارتباط داشته باشند مانند محصول (شرکت Tideتاید) در جعبه های نارنجی رنگ .

ادامه
0

۶ عنصر یک برند میلیاردی

26 تیر 1397  .  137 بازدید

تمامی برند های بزرگ دنیا برای موفقیتهای خود ویژگی‌های منحصر به فردی داشته‌اند، اگر شما نیز می‌خواهید که برند خود را تبدیل به یک برند موفق و بزرگ کنید می‌توانید به این ۶ عنصر که یک برند میلیاردی را می‌سازد عمل کنید، در ادامه با مقاله امکان همراه باشید.
برای برنده نگهداشتن یک شرکت، تلاش بسیار زیادی لازم است.
کاملا واضح است که حرکت به سمت مسیر میلیاردی شدن در هر چیزی بسیار دشوار و نیازمند فداکاری‌های بسیاری است. هنگامی که شما تصمیم گرفتید که می‌توانید خود را وقف سرمایه گذاری در یک کمپین تجاری کنید، در این زمان است که واقعا شما می‌توانید بگویید که در مسیر ساخت یک برند میلیاردی هستید.
چه چیزی برند جیوانچی را از برند گپ متمایز می‌کند و چه چیزی کمپانی بنتلی و مرسدس بنز را از هوندا و تویوتا جدا می‌کند؟ در اینجا می‌خواهیم به برخی کارهایی که این مارک‌های محبوب را موفق می‌کند، بپردازیم.

ادامه
0

۸ اپلیکیشنی که افراد موفق باید داشته باشند

15 خرداد 1397  .  100 بازدید

موفق‌ترین افراد دنیا با بهره‌بردن از اپلیکیشن‌های کارآمد کارشان را ساده‌تر، سریع‌تر و با اطمینان بیشتر انجام می‌دهند. همچنین از دغدغه‌های روزمره‌ی زندگی شخصی‌شان می‌کاهند تا توجه و تمرکزشان را صرف امور مهم‌تری کنند. درادامه، با برخی از این اپلیکیشن‌ها آشنا می‌شوید.نگران حساب‌های دنگی هم نباشید، چراکه در این اپلیکیشن با وارد کردن شماره تلفن همراه یا اسم دوست‌تان و مشخص‌کردن مقدار دنگ‌تان به‌راحتی می‌توانید آن را پرداخت کنید و همان‌جا به او اطلاع دهید. قطعا این مسیری دو طرفه است. همچنین پیشنهادی خوبی برای افرادی محسوب می‌شود که خجالت می‌کشند پیگیر طلبکاری خودشان باشند؛ اگر خجالتی هستید، جیبی‌مو به‌جای شما به آن فرد یادآوری می‌کند که قرضش را بپردازد.

ادامه
0

آیا شما در دسته‌ی معتادان به شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرید؟

16 اردیبهشت 1397  .  150 بازدید

شبکه‌های اجتماعی تغییر چشمگیری در زندگی انسان‌ها ایجاد کرده‌اند و تبدیل به پل ارتباطی میان میلیون‌ها نفر شده‌اند. باوجود مزیت‌های گوناگون، وابستگی به این پدیده‌ی نوین مشکل عمده‌ی خیلی از آدم‌هاست! به‌جای بهره‌‌بردن از این فناوری، در نقطه‌ی مقابل اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی زندگی را از آدم‌ها گرفته است. اگر می‌خواهید بدانید آیا در دسته‌ی معتادان به شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرید، این مطلب به شما کمک می‌کند. اگر نشانه‌های زیر را در خود می‌بینید، شاید وقت آن رسیده در روش برخوردتان با شبکه‌های اجتماعی تغییر ایجاد کنید.

ادامه
0

10 نکته‌ی تبلیغات اینستاگرام که میتوانید با آن سرمایه‌ی فوق‌العاده‌ای داشته باشید.

4 اردیبهشت 1397  .  197 بازدید

اینستاگرام در ابتدا تنها یک شبکه اجتماعی معمولی بود که تعداد محدودی از کاربران تصاویر کمی در آن به اشتراک می‌گذاشتند؛ اما اکنون بیش از 400 میلیون کاربر فعال دارد که به جز اشتراک گذاری تصویر، با هم تبادل نظر نیز می کنند و به‌عنوان یکی از بهترین رسانه‌های اجتماعی در سراسر دنیا به‌حساب می‌آید. علاوه بر آن، اینستاگرام بهترین پلتفرم برای تبلیغات و بازاریابی کسب و کارهاست با ما همراه باشیدتا 10 نکته مهم برای موفقیت تبلیغات اینستاگرامی را معرفی کنیم.

ادامه
0

3 روش برای تولید محتوای مناسب برای جذب مشتریان

1 اردیبهشت 1397  .  178 بازدید

بهترین استراتژی برای یک کارآفرین، یعنی همان استراتژی که کسب و کار شما را هدایت کرده و مشتریان را جذب می کند، در واقع بسیار آسان است. باید محتوای مرتبط، منسجم و پر قدرتی را تولید کنید که مستقیما با نیازهای مشتریان شما در ارتباط باشد. کارآفرینانی که از بهترین استراتژی های محتوا استفاده می کنند، از مرتبط بودن محتوا و توانایی آن در برقراری تعامل با مخاطبان اطمینان حاصل می کنند.

ادامه
0

با پانزده شغل کوچک ولی پردرآمد آشنا شوید

18 فروردین 1397  .  182 بازدید

سود خالص، تنها فاکتوری نیست که برای یک شخص یا شرکتِ کارآفرین مورد اهمیت است، پارامترهای بیشتری نظیر، مهارتهای شخصی کارکنان، مدرک تحصیلی یا فنی خاص و دوره‌های آموزشیِ طی شده هم برای استخدام کارکنان مورد نیازند. همچنین به این فاکتورِ مهم هم توجه میشود که در صورت بروز رکود اقتصادی، این شغلها و یا تجارتشان، همچنان به کار خود ادامه داده و دچار ورشکستگی نشوند. در ادامه 15 شغل کوچک ولی پردرامد را در ایالات متحده امریکا معرفی میکنیم که سود خالص بالایی هم دارند.

ادامه
0

با استفاده از این 10 توصیه بهترین بیلبور تبلیغاتی را داشته باشید

8 فروردین 1397  .  171 بازدید

تصور کنید بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان نصب شده و شما در حال حرکت هستید و برای خواندن آن زمان اندکی در اختیار دارید. متوسط زمانی که برای خواندن یک بیلبورد تبلیغاتی صرف می شود، تنها شش ثانیه است. پس شش کلمه یا کمتر، چیزی است که باید برای انتقال پیام خود استفاده کنید. البته می توانید این تعداد را با توجه به سادگی کلمات کمی افزایش دهید، اما قانون کلی این است هر چه کلمات کمتر، بهتر. معمولاً در بیلبوردهای تبلیغاتی، متن‌هایی که به صورت پاراگراف‌های کوچک نوشته می شوند، خوانایی کمی دارند. نتیجه این که اگر محصول یا خدمات پیچیده‌ای ارائه می دهید، از بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده نکنید.

ادامه
2+

پیام رسان محبوب تلگرام و داستان موفقیت پاول دورف بنیان‌گذار این پیام رسان

16 اسفند 1396  .  315 بازدید

تلگرام، پیام رسان محبوبی است که میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا دارد و توانسته رقیبان خود را پشت سر بگذارد و به موفقیت چشمگیری برسد. پاول دورف (Pavel Durov)، مؤسس تلگرام است که داستان زندگی‌اش بسیار جالب و شنیدنی است. در ادامه با امکان همراه باشید تا راز موفقیت پاول دورف و تلگرام را برایتان شرح دهیم.

ادامه
1 2 3 >