هلدینگ اقتصادی امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

0

5 Questions to Ask About Color in Your Marketing Messages

16 مهر 1397  .  70 بازدید

Pantone has named Marsala—“a naturally robust and earthy wine red”—as its official color of the year for 2015. Last month, the Color Marketing Group revealed the four colors researchers forecast will be popular in 2016 and beyond.
In North America, “uni-blue,” which is described as an androgynous blue, is expected to be hot. In Europe, it will be “brave,” a warm red. In Asia and the Pacific, “naturban,” a natural green, will be popular, while in Latin America, “maiz,” a soft yellow, will be trending.
What does all this mean for public relations professionals?
In her 2006 book "Color: Messages & Meanings," Leatrice Eiseman advises communicators to use the same colors in all of their messaging, from print materials to websites.
Here are five questions to answer in order to select appropriate color(s) for your brand:

ادامه
0

چه رنگی برای برندتان مناسب است تا پیام شما را به درستی انتقال دهد؟

16 مهر 1397  .  100 بازدید

به این پنج پرسش پاسخ دهید تا به انتخاب درست برسید
موسسه پنتون در سال 2015 رنگ مارسالا را به عنوان رنگ سال اعلام کرد (مارسالا شهری است در سیسیل ایتالیا که یک نوشیدنی معروف به همین نام دارد که رنگ این نوشیدنی عنابی ( شرابی خاکی ) است ریشه این رنگ شبیه به قرمز-قهوه ای است که در طبیعت وجود دارد و حس زمین و طبیعت را القا می کند). بعدها، گروه بازاریابی رنگ (CMG) چهار رنگ را که محققان پیش بینی می‌کردند که محبوبترین رنگ ها در سال بعدی باشند را اعلام کردند.
در آمریکای شمالی رنگ uni-blue که به عنوان رنگ آبی دو جنسیتی (هم زن و هم مرد) توصیف می‌شود، برگزیده شد. در اروپا قرمز آتشی brave که به معنای شجاعت است و در آسیا، naturban سبز طبیعی، محبوب خواهد شد در حالیکه در آمریکای لاتین maiz زرد ملایم از طرف این گروه انتخاب شد.
در اینجا به پنج سوالی که در مورد انتخاب رنگ مناسب برای نام تجاری شما مناسب است پاسخ داده می‌شود:

ادامه
2+

راهکارهای شرکت پیکسار برای استفاده از ایده‌ های خلاقانه

8 مهر 1397  .  133 بازدید

کارآفرینان برای رسیدن به موفقیت، نیازمند داشتن ایده‌های خلاقانه هستند. مدیر شرکت انیمیشن پیکسار، از راهکارهای خود در این زمینه صحبت می کند.
هر کسب و کاری به دنبال یافتن راه‌های جدید برای انجام کارها، ایده‌های نو برای تولید محصولات و خدمات و فرصت‌های جدید بازار است. مدیران کسب و کار باید خلاقیت زیادی به خرج دهند و با راهکارهای نوین، کسب و کارشان را به سمت جلو رهنمون کنند. آن‌ها باید بازارهای نوظهور را شناسایی کنند و عملکرد تیمشان را ارتقا دهند. تفاوتی ندارد یک کسب و کار در چه حوزه‌ای کار می کند، تفکر خلاق عامل موفقیت کسب و کارها در تمام حوزه‌هاست.
شرکت پیکسار، از خلاق‌ترین شرکت‌های تجاری و از موفق‌ترین شرکت‌های فیلمسازی انیمیشن در سراسر دنیاست که توانسته نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. به تازگی برایان آدامز، مؤسس و مدیرعامل آژانس بازاریابی دیجیتال Ph.Creative، با نوآ کلاچک، مدیر هنر پیکسار مصاحبه کرده و از او خواسته درباره ایده‌های جدید و خلاقانه این شرکت صحبت کند.

ادامه
0

Top 5 Ways Brands Advertise to Children

31 شهریور 1397  .  55 بازدید

The FTC (Federal Trade Commission) has many laws regarding advertising and marketing. As you can imagine, when it comes to minors, those laws get enforced severely. In fact, every violation can result in civil penalties of up to $16,000 per incident.
What’s more, the content and style of the ad is more closely scrutinized. For instance, the kind of exaggeration and “over the top” ads that are fine to show to adults are not viewed the same way when it comes to children. Depending on the age of the child, he or she may not be able to distinguish the fantasy of the advert from the reality of the product.
If the ad shows a bicycle with sounds dubbed over it of a motorbike, that bicycle had better make those sounds in real life. Otherwise, the child will have been lied to by the ad.
But even if advertisers follow the rules to the letter, it doesn’t stop them from finding creative, and legal, ways to bend them from time to time.

ادامه
0

5 راه تبلیغاتی برای کودکان

31 شهریور 1397  .  87 بازدید

آژانس های تبلیغاتی چگونه برای افزایش فروش محصولاتشان، کودکان را ترغیب به خرید می‌کنند.
کمسیون تجارت فدرال (موسوم به FTC) قوانین بسیاری در راستای تبلیغات و بازاریابی دارد. همانطور که می توانید تصور کنید، هنگامی که افراد به سن قانونی می رسند، این قوانین به شدت در برابر آن ها اعمال می شوند. در واقع، هر نقض قانون می تواند منجر به مجازات های مدنی تا 16000 دلار در هر تخلف شود.
در حقیقت اینکه با وجود این قوانین، محتوا و سبک تبلیغات دقیق تر مورد بررسی قرار می گیرد. برای مثال، آن گونه از اغراق و بزرگ نمایی که در تبلیغات برای بزرگسالان وجود دارد هیچ گاه نباید در تبلیغات برای کودکان استفاده شود. بسته به سن کودک، ممکن است که او نتواند میزان تخیلات و اغراق های تبلیغاتی را از واقعیت تشخیص دهد.
اگر در تبلیغی اینطور نشان داده شود که صدای دوچرخه فراتر از صدای موتورسیکلت است، در حالی که در دنیای واقعی اصلا این چنین نیست. بدین ترتیب، آژانس های تبلیغاتی کودکان را وارد بازی دروغین خود کرده اند.
اما اگر تبلیغ کنندگان از قوانین تبلیغاتی پیروی کنند و طبق دستورالعمل ها کار کنند، هیچگاه به خاطر داشتن خلاقیت و نوآوری توقیف نخواهند شد.

ادامه
0

لینکدین، ابزاری قدرتمند در موفقیت شغلی که باید روی آن سرمایه گذاری کرد

19 شهریور 1397  .  104 بازدید

استفانی سامونز، مدیر خبره برنامه ریزی مالی و مدیر ثروت در دالاس تگزاس روش استفاده از پروفایل لینکدین را به منظور رشد، پیشرفت کسب و کار و ایجاد شبکه‌ای از افراد مؤثر بر اساس تجربیات خود با ما به اشتراک می‌گذارد.
لینکدین با بیش از 277 میلیون کاربر، بزرگ‌ترین شبکه حرفه‌ای آنلاین در جهان است. 40 درصد از کاربران حداقل یک‌بار در روز آن را چک می‌کنند.
آیا شما لینکدین را به عنوان یک سایت مهم برای صرف وقت خود می‌بینید؟
برای اینکه لینکدین برای شما کارساز باشد، باید وقت خود را صرف ایجاد نفوذ و روابط کنید.
در ادامه پنج نکته که می‌تواند به شما در موفقیت با لینکدین کمک کند را معرفی خواهم کرد.
این راهنمایی‌ها بر اساس تجربیات شخصی من است و منجر به فرصت‌های فوق‌العاده‌ای برای رشد کسب و کارم در طول زمان شده‌اند. پیاده سازی این 5 نکته می‌تواند به شما برای دستاوردهای بیشتر در کسب و کارتان کمک کند.

ادامه
0

Outdoor Advertising Methods, Tactics, and Tips

4 شهریور 1397  .  74 بازدید

Also known as out-of-home (OOH) advertising, outdoor advertising is a broad term that describes any type of advertising that reaches the consumer when he or she is outside of the home. It really is that simple. It can be segregated into smaller segments (explained below), but when it comes down to it, if it's outside of the home, it's outdoor advertising.
Outdoor advertising is considered a mass-market medium, just like broadcast, radio, TV, and cinema advertising. For this reason, it is better utilized for broad messages, branding and support campaigns.
If you are looking to do an outdoor ad, whether as an agency or for your own brand, remember that it cannot do the heavy lifting. Any attempts to do so will usually lead to a very cluttered and confusing message, and with so little time to take in the ad, it will be wasted money. Once you start putting more than 10 words of copy on a billboard, for example, you are asking an awful lot of the consumer. Many are driving past at high speed. Many more are occupied with their mobile device. So, you have to choose wisely, and also take into account the digital me that can pair with the outdoor message.

ادامه
1+

روش ها، تاکتیک ها و نکات تبلیغات محیطی

4 شهریور 1397  .  209 بازدید

شما به عنوان یک مشتری و مصرف کننده کالا هر روزه باید تبلیغاتی را خارج از محیط خانه ببینید، اگرچه این روزها، جلب توجه مشتریان امری سخت و بسیار دشوار است. به واقع اگر در شهرهای بزرگی نظیر نیویورک و شیکاگو زندگی می‌کنید روزانه صدها مدل از این تبلیغات را خارج از خانه می‌بینید. اما درصد به خاطر داشتن و یادآوری این تبلیغات تقریبا صفر است، اما انجام این تبلیغات در جهت و راستای صحیح امری ضروری و لازم است که در غیر این صورت به راحتی تمام زحمات و هزینه ها از بین می‌رود.
همچنین دانستن واژه تبلیغات خارج از خانه و یا محیطی امری لازم است، این واژه به هرگونه تبلیغات گفته می‌شود که افراد خارج از محیط خانه به آن دسترسی دارند به همین سادگی، این نوع تبلیغات می‌تواند به بخش های کوچکتر تقسیم شود (که در ادامه گفته شده) اما زمانی به واژه تبلیغات خارج از خانه می‌رسیم آن را تبلیغات محیطی می‌نامیم.
بازار رسانه ای بخش اعظمی از این تبلیغات را شامل می‌شود مانند برادکست ها، رادیو و تلویزیون و سینما به همین دلیل، بهتر است برای انتقال پیام ها در حجم وسیع و گسترده، تبلیغ برند ها و کمپین های انتخاباتی از تبلیغات محیطی استفاده شود.

ادامه
2+

رنگ های برندها چه پیامی برای مخاطبین دارند؟

15 مرداد 1397  .  189 بازدید

معانی رنگ ها به فرهنگ، نژاد، جنسیت و حتی سن بستگی دارد. بنابراین برای یک رنـگ نمی شود معنی کلی در نظـر گرفت اما می شود از رنگ ها برای مشتریان خاص و مورد هدفتان استفاده کرد برای مثال، رنگ سفید در آمریکای شمالی مربوط به مراسمات عروسی و باعث برانگیخته شدن احساسات خوب و پاک میشود .در فرهنگ شرق، رنگ سفید علامت عذارای و مرگ است. صادرات لباس سفید عروس به چین هیچ وقت با موفقیت روبرو نمی شود.
رنگ ها میتوانند با رسومات فرهنگی ترکیب شوند. در جهان غرب، رنگ سبز و قرمز با کریسمس همراه است، و رنگ سیاه و نارنجی مربوط به جشن های هایوود است.
چندین شرکت با نام های تجاری بزرگ و پر آوازه با استفاده از رنگ ها شناخته شده هستند. برند تجاری IBM با آرم تجاری بزرگ و آبی، نشان دهنده ثبات و محافظه کاری این شرکت است. برند تجاری UPS با استفاده از رنگ قهوه ای نشان دهنده طول عمر و قابلیت اطمینان است. رنگ ها می توانند با محصولات تولید شده ارتباط داشته باشند مانند محصول (شرکت Tideتاید) در جعبه های نارنجی رنگ .

ادامه
0

۶ عنصر یک برند میلیاردی

26 تیر 1397  .  208 بازدید

تمامی برند های بزرگ دنیا برای موفقیتهای خود ویژگی‌های منحصر به فردی داشته‌اند، اگر شما نیز می‌خواهید که برند خود را تبدیل به یک برند موفق و بزرگ کنید می‌توانید به این ۶ عنصر که یک برند میلیاردی را می‌سازد عمل کنید، در ادامه با مقاله امکان همراه باشید.
برای برنده نگهداشتن یک شرکت، تلاش بسیار زیادی لازم است.
کاملا واضح است که حرکت به سمت مسیر میلیاردی شدن در هر چیزی بسیار دشوار و نیازمند فداکاری‌های بسیاری است. هنگامی که شما تصمیم گرفتید که می‌توانید خود را وقف سرمایه گذاری در یک کمپین تجاری کنید، در این زمان است که واقعا شما می‌توانید بگویید که در مسیر ساخت یک برند میلیاردی هستید.
چه چیزی برند جیوانچی را از برند گپ متمایز می‌کند و چه چیزی کمپانی بنتلی و مرسدس بنز را از هوندا و تویوتا جدا می‌کند؟ در اینجا می‌خواهیم به برخی کارهایی که این مارک‌های محبوب را موفق می‌کند، بپردازیم.

ادامه
0

۸ اپلیکیشنی که افراد موفق باید داشته باشند

15 خرداد 1397  .  157 بازدید

موفق‌ترین افراد دنیا با بهره‌بردن از اپلیکیشن‌های کارآمد کارشان را ساده‌تر، سریع‌تر و با اطمینان بیشتر انجام می‌دهند. همچنین از دغدغه‌های روزمره‌ی زندگی شخصی‌شان می‌کاهند تا توجه و تمرکزشان را صرف امور مهم‌تری کنند. درادامه، با برخی از این اپلیکیشن‌ها آشنا می‌شوید.نگران حساب‌های دنگی هم نباشید، چراکه در این اپلیکیشن با وارد کردن شماره تلفن همراه یا اسم دوست‌تان و مشخص‌کردن مقدار دنگ‌تان به‌راحتی می‌توانید آن را پرداخت کنید و همان‌جا به او اطلاع دهید. قطعا این مسیری دو طرفه است. همچنین پیشنهادی خوبی برای افرادی محسوب می‌شود که خجالت می‌کشند پیگیر طلبکاری خودشان باشند؛ اگر خجالتی هستید، جیبی‌مو به‌جای شما به آن فرد یادآوری می‌کند که قرضش را بپردازد.

ادامه
0

آیا شما در دسته‌ی معتادان به شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرید؟

16 اردیبهشت 1397  .  208 بازدید

شبکه‌های اجتماعی تغییر چشمگیری در زندگی انسان‌ها ایجاد کرده‌اند و تبدیل به پل ارتباطی میان میلیون‌ها نفر شده‌اند. باوجود مزیت‌های گوناگون، وابستگی به این پدیده‌ی نوین مشکل عمده‌ی خیلی از آدم‌هاست! به‌جای بهره‌‌بردن از این فناوری، در نقطه‌ی مقابل اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی زندگی را از آدم‌ها گرفته است. اگر می‌خواهید بدانید آیا در دسته‌ی معتادان به شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرید، این مطلب به شما کمک می‌کند. اگر نشانه‌های زیر را در خود می‌بینید، شاید وقت آن رسیده در روش برخوردتان با شبکه‌های اجتماعی تغییر ایجاد کنید.

ادامه
1 2 3 >