امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

0

مدیریت زمان در کسب و کار | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

9 بهمن 1398  .  41 بازدید

همه می‌دانیم که ضعف در برنامه ریزی و مدیریت زمان، می‌تواند مشکلات فراوانی را برای ما ایجاد کند؛ البته گاهی هم به اشتباه، چالش‌ها و مسائل دیگر خود را به ضعف در مدیریت زمان نسبت می‌دهیم.
مهم‌ترین نکته‌ای که در مجموعه درس‌های مدیریت زمان و نظم شخصی خواهیم آموخت این است که مدیریت زمان یک عنوان بسیار عمومی است که می‌تواند مجموعه‌ی گسترده‌ای از چالش‌ها، مهارت‌ها و مسائل را شامل شود.

ادامه
0

محیطی شاد و بدون استرس در محل کار | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

14 دی 1398  .  69 بازدید

استرس محیط کار یک اپیدمی فراگیر در جامعه ی مدرن است. بیش از یک سوم کارگران آمریکایی از استرس های مزمن موجود در محیط کار رنج می برند. تخمین زده شده که استرس هزینه های زیادی را معادل 300 میلیارد دلار به علت اتلاف ساعات کاری و هزینه های پزشکی به تجارت آمریکا وارد نموده است. واضح است که اگر از استرس کاری رنج ببرید کم کم از کارتان فاصله می گیرید و دلزده خواهید شد.

ادامه
0

اهمیت و هویت بصری در کسب و کار (قسمت دوم: رنگ سازمانی) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

14 دی 1398  .  78 بازدید

رنگ ها در زندگی روزمره ما حضور قابل توجهی دارند و می توان گفت بدون وجود رنگ، زندگی کسالت آور و افسرده کننده می شود. اما آیا می دانستید که رنگ ها در برندسازی نیز تاثیر غیر قابل انکاری دارند؟ به بیان دیگر، در صورتی که انتخاب رنگ سازمانی به شکل صحیح و اصولی انجام شود، می تواند در پیشرفت یک کسب و کار تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

ادامه
0

اهمیت هویت بصری در کسب و کار (قسمت اول : لوگو) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

1 دی 1398  .  73 بازدید

لوگوها یک جنبه مهم در بازاریابی کسب و کار هستند. لوگو همانطور که نماینده ی گرافیکی شرکت است، یک نام تجاری را به یک برند تبدیل می کند و تنها نماینده شرکت در بازار هدف می شود. به همین دلیل، لوگویی که خوب طراحی شده، بخش مهمی از استراتژی بازاریابی کلی هر شرکت است. اهمیت لوگو به این منظور است که توسط آن نام برند را بشناسیم و آن را به خاطر بسپاریم. یک محصول بدون لوگو، قطعاً ناپدید می‌شود. شما بدون یک لوگو نمی‌توانید واقعاً یک برند باشید.

ادامه
1+

چقدر از اصول مشتری مداری آگاهی داریم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

19 آذر 1398  .  116 بازدید

در تجارت نوین عبارت((همیشه حق با مشتری است )) به صورت یک شعار در آمده است، نیازها و خواست های مشتریان به عنوان یک اصل اساسی در تولید کالاها و خدمات مطرح شده ورضایت مشتری به عنوان نقطه تمرکز سازمانها مورد توجه جدی قرار گرفته است.
در شرایط امروز اغلب کسب و کارها پیرامون مشتری مداری، رویکرد خود را بیشتر به حفظ و نگهداری مشتریان فعلی بسط داده و جذب مشتریان جدید را در اولویت بعدی قرار می دهند.

ادامه
روابط-موثر-بین-مدیر-و-کارمندان-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-کسب-و-کار-امکان
1+

روابط موثر بین مدیر و کارمندان | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

12 آذر 1398  .  113 بازدید

اگر می خواهید موثر باشید و با ایجاد ارتباط با دیگران تاثیر لازم را بگذارید، توجه داشته باشید که باید از تکبر و خود بزرگ بینی اجتناب کنید. توجه داشته باشید هیچکس به تنهایی به بالا صعود نکرده است. هیچ مدیری بدون کمک کارکنان خود به موفقیت نمی رسد. متاسفانه بعضی از مدیران وقتی به بالا صعود می کنند، همه تلاش خود را صرف آن می کنند که دیگران را به پایین هل دهند. توجه داشته باشید اعتبار یک مدیر با موفقیت شخصی آغاز می شود و با کمک کردن به دیگران برای کسب موفقیت به پایان می رسد.

ادامه
فن-بیان-در-کسب-و-کار-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان
0

فن بیان در کسب و کار | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

6 آذر 1398  .  117 بازدید

مهارت فن بیان از جمله مواردی است که می تواند در داشتن یک کسب و کار موفق تاثیر گذار باشد. قطعا کسی که فن بیان قوی تری دارد می تواند در مذاکرات و سخنرانی ها تاثیر گذارتر باشد. و بتواند با استفاده از فن بیان خود در کسب و کار و بازاریابی خود به موفقیت دست یابد.

ادامه
خدمات به مشتریان | مرکز مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان
0

31 اطلاعات آماری شگفت انگیز در حوزه خدمات به مشتریان در سال 2019 | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

30 مهر 1398  .  123 بازدید

روابط بین کسب و کارها و مخاطبینشون نسبت به دهه های قبل تفاوت های چشمگیری داشته. در گذشته چیزی که برای مشتریان اهمیت داشت، قیمت پایین و کیفیت بالا بود. تبلیغات معمولاً بر محوریت محصول و مزایای قابل درک اون بودن و اینکه سعی داشتن ارتباط بین یک برند معتبر و کیفیت رو برای ما برقرار کنن (یعنی نشون بدن چون یک محصول برند هست پس با کیفیته.)

ادامه
هنر مذاکره | مرکز مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان
0

4 گام اساسی در هنر مذاکره | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

11 آبان 1398  .  129 بازدید

مذاکره به بخش مهمی از زندگی روزمره ما تبدیل شده . مذاکره تبدیل به یک مهارت حیاتی برای فعالین حوزه کسب و کار، فروش و مارکتینگ شده. خیلیا تصورات اشتباهی در مورد مذاکره دارن، مثل تصور غلط همه یا هیچی ! مهارت قوی در هنر مذاکره و یک ذهنیت درست میتونه موقعیت برد - برد رو برای هر دو طرف به وجود بیاره.

ادامه
0

۴۱ نقل قول موفقیت از مارک زاکربرگ!

9 مرداد 1398  .  247 بازدید

مارک زاکربرگ، که به بنیان گذاری امپراطوری شبکه‌های اجتماعی فیس بوک شناخته می‌شود، از کد نویسی در اتاق خوابگاه هاروارد شروع کرد و اکنون به یکی با نفوذ ترین و شناخته شده ترین کارآفرینان زمان خود، تبدیل شده است. جوان‌ترین میلیاردر، مارک زاکربرگ، همه را به تمرکز بر روی تصویر بزرگ‌تر، دستیابی به موفقیت، ایجاد تغییر در جهان و دنبال کردن علاقه‌شان تشویق می‌کند.
در اینجا 41 مورد از بهترین نقل قول‌های مارک زاکربرگ را بیان خواهیم کرد:
1. "من فکر می‌کنم یک قاعده ساده کسب و کار این است که، اگر شما چیزهایی را که ابتدا آسان‌تر است انجام دهید، در واقع می‌توانید پیشرفت زیادی داشته باشید دهید."
2. "زمانی که 19 ساله بودم، سایت را آغاز کردم. آن زمان در مورد کسب و کار چیز زیادی نمی‌دانستم."

ادامه
0

پس انداز، پشتوانه فردای نامعلوم!

6 مرداد 1398  .  175 بازدید

این روزها بسیاری افراد با تاکید براینکه به فکر امروز باشید ، از داشته هایتان لذت ببرید، فردا را چه کسی دیده ،لذت بردن از زندگی و.... اهمیت پس انداز را انکار کرده و معتقدند هرچه که دوست داشتید همان لحظه بخرید و می گویند دیگر قصه مورچه هایی که در تابستان به فکر زمستان هستندبه کار بچه های امروز نمی آید آنها در همه فصول سال می توانند از بهترین محصولات و میوه ها استفاده کنند. این تفکر که به شکل فزاینده ای در جامعه های انسانی در حال رخنه است و مانع از آینده نگری و پیشرفت خانواده ها میگردد.
اگرچه آزار رساندن به خود و زندگی در ریاضت را هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد ، اما سعی ما این است دلیل اصرار قدیمی ها بر داشتن پس انداز را برای شما نیز روشن کنیم.

ادامه
0

مدیریت فراطلایی!

31 تیر 1398  .  130 بازدید

مدیریت موفقیت آمیز زمان به معنی انجام چیزی است كه برای شما بسیار اهمیت دارد وقتی آنچه را در واقع می خواهید انجام نمی دهید، چه بسا احساس سردرگمی، عدول و ناكامی كنید. افراد بسیاری می كوشند از فنون مدیریت زمان، كه برای دیگران مفید و موثر است، بهره گیرند . ولی به سبب عدم توفیق در اجرای آن مایوس می شوند.
غالبا این یأس به این دلیل رخ می دهد كه آن ها مهم ترین اهداف و فنونی را كه برای دستیابی به آن هدف وجود دارد، نمی شناسند. مدیریت موثر زمان بر مبنای اولویت بخشی مناسب، باید فنونی را شامل شود.
خطاهای شناختی درباره مدیریت زمان
پیش از آن كه به فنون خاص مدیریت زمان بپردازیم اجازه دهید، برخی خطاهای شناختی شایع را كه به مدیریت زمان ناكارآمد می انجامد و به ویژه تلاش های شما را در تعیین و تبعیت از اولویت ها ناكام می گذراند، بشناسیم:
وقتی آنچه را در واقع می خواهید انجام نمی دهید، چه بسا احساس سردرگمی، عدول و ناكامی كنید.

ادامه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >