هلدینگ اقتصادی امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

چگونه می‌توان یک تبلیغ اثر‌بخش ارائه کرد؟

16 آبان 1396

در این مقاله می‌آموزید تبلیغات تلویزیونی چیست و چگونه می‌توان تبلیغات تلویزیونی اثرگذار ساخت. تبلیغات تلویزیونی از این نظر که به‌صورت یک بسته‌ی زمانی کوتاه‌مدت فروخته می‌شوند، به تبلیغات رادیویی شباهت دارند. بیشتر تبلیغات تلویزیونی ۱۵ تا ۶۰ ثانیه طول می‌کشند. این زمان برای انتقال اطلاعات کافی به مشتری یا ایجاد یک تفکر خاص درباره‌ی یک محصول یا خدمات، مناسب است و آن‌قدر طولانی نیست که بیننده را خسته کند. تبلیغات تلویزیونی در زمان‌های استراتژیک مثلا قبل از شروع برنامه‌‌ها یا در بین برنامه‌های اصلی پخش می‌شوند.

ادامه ...
سرطان کسب و کار

درمانی برای سرطان کسب و کارها !!

26 مرداد 1396

انتشار کتابی تازه در انتشارات امکان امروز و این بار با رویکردی منحصر به فرد و تازه

قطعاً تا به حال در گفتگوهای روزمره خود وضعیت بازار را بررسی کرده اید و در اغلب موارد فعالان و صاحب نظران بازار یک جمله ثابت را بیان نموده اند: « بازار خراب است ! »

در محصول جدید انتشارات امکان امروز یعنی سرطان کسب و کار وضعیت بازار به قلم مدرس، محقق و سخنران حرفه ای اصول مدیریت و بازاریابی، علی شیخ زاده بررسی شده است و در آن به مرور عواملی پرداخته شده است که ممکن است در کسب و کار شما دچار نقص باشند و می توان به راحتی آن را درمان نمود.

ادامه ...
صفحه 1 از 212