امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

کانون آگهی و تبلیغات امکان تغییر موقعیت جغرافیایی داد.

30 مرداد 1397

کانون آگهی و تبلیغات امکان به مدیر مسوولی آقای علی شیخ زاده و به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ اقتصادی امکان و با دارا بودن بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت بعلت برخی محدودیتهای کاری و عدم همکاری لازم از سوی اداره ارشاد مشهد مقدس،‌ بنا به تصمیم هیات مدیره به تهران منتقل شد.

ادامه ...

اولین شماره از نشریه آسان پرداخت منتشر و توزیع گردید.

28 مرداد 1397

اولین شماره از نشریه آسان پرداخت مشتمل بر بیش از ۳۰ صفحه مطلب و در قطع و سایزی متفاوت طراحی، صفحه آرایی، چاپ و توزیع گردید.

قرار است این نشریه در حوزه های پولی - مالی - بانکی و با تمرکز بر فعالیتهای نوین منجمله SSID، پرداخت الکترونیک و امثالهم ایفای نقش نماید.

ادامه ...

ما در راستای حمایت از مشتریان گرامی در جریان صعود قیمتها ثابت ماندیم.

19 مرداد 1397

همانطور که مستحضر هستید در جریان افزایش غیر قابل باور نرخ برابری ارز با ریال و به تبع آن افزایش چشمگیر و نفس گیر بهای مواد اولیه همچون کاغذ، مرکب چاپ، ملزومات و... بسیاری از شرکتهای تولیدی و خدماتی بهای محصولات خود را تغییر داده و از رشد دلار تبعیت نمودند.

در همین راستا و براساس سیاستهای حمایتی هلدینگ و با تاکید هیات مدیره محترم، کلیه نرخ های مربوط به محصولات و خدمات در هلدینگ اقتصادی امکان و دفتر مطالعات و پژوهش های علی شیخ زاده ثابت و براساس نرخنامه سال ۱۳۹۶ همچنان اعمال می گردد. این تصمیم در جلسه فوق العاده هیات مدیره و مدیران ارشد امکان در روز ۵ شنبه مورخ ۱۸ مردادماه ۱۳۹۷ با اکثریت آرا گرفته شد.

ادامه ...

روند تولید محتوا در امکان همواره زنده و پویاست.

19 مرداد 1397

طی گزارش و تحلیل های به عمل آمده،‌طی یکسال اخیر بیش از ۲۰۰۰ پست مختلف اعم از مقاله، خبر، بنرهای انگیزشی، تصویر و ویدیو بر روی وب سایت رسمی هلدینگ اقتصادی امکان بارگذاری شده است.

جا دارد از تلاش بی وقفه مدیران، دست اندرکاران و تیم تولید محتوای امکان و مخاطبین محترمی که با همراهی خویش مایه مسرت و دلگرمی بودند،‌ نهایت تشکر خود را از تریبون واحد روابط عمومی داشته باشیم.

عموم مقالات در امکان بصورت کاملا حرفه ای ترجمه،‌ویراستاری ادبی و علمی و ایرانیزه می شود.

ادامه ...

روز خبرنگار بر یکایک همکاران خدوم ما در امکان مبارک باد.

17 مرداد 1397

روز خبرنگار، روزی است که ما با افتخار به آن می بالیم و با پاسداشتش به آرمانهای سازمانی خویش وفادارتر می شویم.

روز خبرنگار ؛ روز امانتداران گفتمان ؛ وقایع و اخبار 
امید که نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی که نمی توانند بگویند یا  فریادشان بی صداست باشد.

ادامه ...

دومین دوره آموزشی ویژه کارکنان حس خوب زندگی برگزار شد.

17 مرداد 1397

دومین دوره آموزشی ویژه کارکنان شرکت خدمات بیمه ای حس خوب زندگی ( نماینده برتر بیمه آسیا ) در سالن همایش های باغ زیبای وزارت ارشاد واقع در منطقه درروس تهران برگزار گردید.

در این برنامه که  ۲۵ تن از مدیران و کارکنان حس خوب زندگی حضور داشتند، دکتر شیخ زاده مشاور ارشد هیات مدیره و به نمایندگی از هلدینگ اقتصادی امکان ضمن رونمایی از طرح طبقه بندی مشاغل مختص حس خوب زندگی، در حوزه افزایش عملکرد و ارتقای بهره وری به ایراد سخنرانی پرداختند.

ادامه ...

مجوز نشریه آسان پرداخت اخذ شد.

29 تیر 1397

نشریه تخصصی حوزه پولی - مالی - بانکی کشور با عنوان آسان پرداخت توسط هلدینگ و با صاحب امتیازی و مدیرمسوولی سرکارخانم جهان پاک از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت اخذ نمود.

قرار است این نشریه در خصوص تازه ها و روشهای کاربردی مالی - بانکی ارایه مطلب و محتوا نماید.

ادامه ...