امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

آیین رونمایی از کتاب تابوشکن

کانال تلگرام امکان امکان

ستون تمدّن،‌ کتاب و مطبوعات است.

همراه ارجمند با سلام

به استحضار می‌رسانیم که یکی از تازه‌ترین نوشته‌های علی شیخ‌زاده بزودی طی یک مراسم رسمی در تهران رونمایی می شود.

رونمایی از کتاب، بالاخص کتاب‌هایی که مخاطب عمومی دارند و می توانند موجب تغییر در افکار، زندگی و کسب و کار بسیاری شوند یکی از آیین‌هایی که در سراسر جهان با حضور نویسنده‌ی کتاب انجام می شود. در این مراسم، علاقمندان می توانند کتاب را تهیه و به امضا نویسنده برسانند و یا با نویسنده تصاویر یادگاری ثبت کنند.

 

اگر فرصت مطالعه بیشتر و کسب اطلاعات مکمل را ندارید نیازی به مراجعه به انتهای این صفحه نیست و فرم در اینجا هم در دسترس شماست:

فرم اعلام حضور در آیین رونمایی کتاب تابوشکن

فارسی تایپ نمایید.

لطفا اعداد را انگلیسی و صحیح وارد کنید تا هماهنگی انجام شود.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 

انتشارات امکان با هدف معرفی بهتر یکی از محصولات انتشاراتی خود که به قلم آقای علی شیخ‌زاده، به رشته تحریر درآمده است همچون گذشته اقدام به برگزاری یک ایونت عمومی ولی خاص نموده است تا این کتاب فاخر را معرفی نماید.

در حاشیه این آیین رونمایی پک ویژه‌ی با نام { از پیله تا پروانگی }  که متشکل از ۵ عنوان کتاب کاربردی در حوزه ارتقای فردی و توسعه کسب و کار است نیز معرفی و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

کتاب تابوشکن که در حقیقت یکی از خاص‌ترین نوشته های علی شیخ زاده است در اسفندماه سالجاری و همزمان با زاد روز تولد نویسنده با حضور پرشور شما عزیزان رونمایی می گردد.

 

در این کتاب، تابو‌هایی معرفی و برشمرده شده است که برای بسیاری از ما ترمزهای شدیدی در کار و زندگی محسوب می‌شوند.

در این کتاب به خوبی به فلسفه مرگ، زندگی، ازدواج، کار، عشق، تحصیل و … پرداخته و نتیجه گیری شده است. سبک ویژه‌ی این کتاب که دربرگیرنده برش‌هایی از تاریخ کنونی کشور نیز است باعث تفاوت در نگارش این کتاب ارتقای فردی شده است.

بدیهی است پس از اعلام حضور شما سروران عالی مقام، زمان و مکان توسط همکاران ما از طریق ارتباط تلفنی به سمع و نظر عزیزان رسانیده می شود.

طی پیش بینی‌های به عمل آمده و به احتمال قوی مکان این رویداد در باشگاه انقلاب تهران خواهد بود که اعلام حضور سروران گرامی باعث می‌شود هرچه سریعتر مجوز تردد و حضور عزیزان فراهم شود.

این رویداد در نیمه اول اسفندماه ۹۷ و در یکی از روزهای هفته در تهران با حضور شما عالی مقامان انجام خواهد شد.

در این رویداد خاص، نویسنده به دلایل نگارش این کتاب، سانسورهایی که شده است، اهدافی که دارد، چگونگی دستیابی به اطلاعات و به بیان تمام ناگفته هایش می پردازد که بی شک برای حاضرین جذاب و کاربردی خواهد بود.

در ادامه نشست نیز بخش‌هایی از کتاب توسط نویسنده خوانش و توضیح داده می شود و در انتها کیک کتاب تابوشکن برش خورده و کام حاضرین شیرین می شود.

لطفا با شکیبایی کامل در مدت زمان حداکثر ۳ دقیقه، فرم زیر را تکمیل و با حضور ارزشمندتان گردهمایی ما را مزین فرمایید.

با فروتنی و احترام
واحد روابط عمومی و امور بین الملل

 

فرم ثبت نام در این قسمت هم قابل دسترسی و تکمیل است:

 

فرم اعلام حضور در آیین رونمایی کتاب تابوشکن

فارسی تایپ نمایید.

لطفا اعداد را انگلیسی و صحیح وارد کنید تا هماهنگی انجام شود.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

بازدیدها: 438

2+